Second Life – odnajdź pasje i marzenia

Stwórz swoje Second Life w dowolnym momencie swojego życia, odzyskaj pasje i marzenia, bo życie zaczyna się wtedy, gdy podejmiesz decyzję o zmianie. 
Na warsztatach odbędziesz podróż w poszukiwaniu swoich marzeń i dowiesz się jak zamienić je w cele, nawet jeśli czasem wątpisz czy jeszcze masz marzenia.. przygniotły je codzienne obowiązki, niewiara we własne siły i zbyt wiele rzeczy „do załatwienia”, często nie Twoich rzeczy… Być może od dawna żyjesz „cudzym życiem” i wypełnianiem zadań, ról i powinności.
Nasz sposób myślenia, podejścia do świata jest równie niepowtarzalny jak układ tęczówki i linie papilarne. Każdy ma coś do niezwykłego do zaoferowania światu i innym, na inne rzeczy jesteśmy czuli, inne ścieżki wybieramy…
Oryginalność nie polega na tym, by zrobić coś, czego nikt dotąd nie zrobił, ale by robić to, co Ty czujesz, myślisz i chcesz na swój własny, niepowtarzalny sposób. Jedyne, czego potrzebują Twoje marzenia to być dobrze traktowane, a Ty być może potrzebujesz rezygnacji z paru iluzji i dążenia do perfekcjonizmu.
Na warsztatach odkryjesz w jaki sposób ograniczają Cię Twoje własne przekonania, co oznacza w praktyce konstruktywny dyskomfort, dlaczego warto się na niego narazić i działać wbrew swoim przekonaniom oraz jak je zmieniać.
Sprawdzisz, czy to dlatego trudno ci zrealizować swoje dążenia, że mówisz tak, kiedy chcesz powiedzieć nie i nauczysz się jak odnaleźć wewnętrzną siłę.
Bo kto, jeśli nie Ty i kiedy, jeśli nie teraz? Rzeczywiście kiedyś może być za późno, jeśli wciąż będziesz oglądała się za siebie..
Zapraszamy na warsztaty, na których przetestujesz alternatywne scenariusze życia, odkryjesz swoje wartości i potrzeby oraz czego potrzebujesz do ich realizacji.
 
Tematy:
Mapa marzeń – plan profesjonalny, emocjonalny, duchowy  Plan Trzydziestoletni
Prawdziwe marzenia a te ucieczkowe
Rozpoznawanie swoich potrzeb i wartości 
Umiejętność wyznaczania celów, jak marzenia (i które) zamienić w cele…
Alternatywne scenariusze życia / żyje się dwa razy?
Oczekiwania – czyją wizję realizujemy – co oznacza sukces?  Historia naszych wyborów
Krytyk wewnętrzny, nasz zraniony obrońca i Wielki hamulcowy – jak go zamienić w sojusznika (wraz z towarzyszami: Poganiaczem i Biurokratą)
Wsparcie – jak poradzić sobie z „plemieniem” i znaleźć sojusznikow.
Idealna praca – nasze wyobrażenia
Siła nawyków/przekonań – jak zmienić / wykorzystać neuroplastyczność mózgu
Lubienie siebie a nasze cele i oczekiwania, potrzeba aprobaty i jej wpływ na nas
Tropienie saren a realizacja unikalnych celów – czyli jak to robią „wielcy i znani” oraz jazda na rowerze a podejście do wyzwań 🙂
Wizualizacja naszej misji życiowej – co nam mówi nasz wewnętrzny głos i jak słuchać szeptu porannych gwiazd
Wykorzystanie neuroplastyczności mózgu – jak ćwiczyć umiejętność „szczęścia”
 
Opinie klientów (www.facebook.com/zencoCoaching)
Aleksandra Żuraw To niesamowite, jak kilka godzin może pobudzić w człowieku procesy myślowe… Warsztatowe ziarno jeszcze we mnie rośnie, puchnie i próbuje przebić skorupkę – mam nadzieję, że wyrośnie z tego jakaś piękna roślina. A swoją mapę marzeń chyba oprawię w ramki bo tak mi się podoba 🙂
Małgorzata Sierocińska super warsztaty-niesamowita atmosfera, swietna prowadzaca- polecam!!! Czasem warto czuć się nieco zagubionym by móc spotkac Elizę i trafić na warsztaty właśnie przez Nia prowadzone..:)
Aga Lukasinska Spotkalam Elizę w ostatni weekend; mantruje to, co padlo podczas spotkania, dziś chyba zaczelo wychodzic z tylnich płatów mózgu, bo zaczynaja mi się przewijać przed oczami myśli/ cytaty, ktore notowalam skwapliwie i zaczynam wierzyć, że moge w nie uwierzyć i przeprogramować mózg…:)
Marcin Łukasz Baj Witam wszystkich! po warsztatach „Stwórz swoje Second Life” przystąpiłem od razu do działania, bo jak mówi bardzo dobra zasada trenerska – pierwszy krok należy wykonać w ciągu pierwszej doby po treningu. Tak też uczyniłem i już mam pierwsze pozytywne efekty! Jeszcze raz serdecznie dziękuję za inspirację!
Grzegorz Mech Witam , co prawda piszę z konta męża, ale to ja miałam okazję uczestniczyć w tych magicznych warsztatach, mam nadzieję, że przemyślenia, które dotknęły mój umysł i duszę będą miały odzwierciedlenie w działaniu i moim uśmiechu i tańcu…. pozdrawiam serdecznie i polecam koniecznie podróż do warsztatów second life Marta Mech
Karolina Kowalska Einstein podobno powiedział, że coś się rozumie jeśli się to potrafi wytłumaczyć sześcioletniemu dziecku i właśnie na warsztatach ZenCo można się poczuć takim sześcioletnim dzieckiem, któremu klarownie, z dowcipem, obrazowo, spokojnie, delikatnie objaśniono „o co biega?“:) To nie znaczy, że na warsztatach ZenCo znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania – nie ! i na to nie licz – ostrzegam. Nauczysz się jednak jak samemu na te pytania odpowiadać i dostaniesz narzędzia do pracy po warsztatach – a to chyba jest najważniejsze? Upraszczając nie dostaniesz prezentu, który chcesz dostać (i pewnie zaraz Ci się znudzi) ale środki to jego zdobycia w dowolnej chwili = freedom & know-how
Catja Fortuńska dziękuję Eliza za ten weekend!:)oj warto było,warto:)!!!
Łucja Łoś Dziękuję za najbardziej konstruktywnie spędzony weekend od dłuższego czasu:) Czasem niewiele trzeba, żeby zobaczyć co w naszym życiu jest naprawdę ważne, trudno tylko znaleźć kogoś, kto pomoże nam to uświadomić. Warsztaty naprawdę godne polecenia pod każdym względem.
 
Warsztaty 2dniowe sobota i niedziela
Termin I  3 i 4 czerwca 2017
Termin II wrzesień – dokładna data zostanie podana w lipcu
 sobota godz. 11.00 – 18.00  niedziela  godz. 10.00 – 17.00 z przerwą na lunch
Miejsce: Mokotów lub Ursynów (niedaleko metra – osoby zainteresowane otrzymają potwierdzenie mailowe)
Cena: 650 PLN
 Mała grupa – max. 6-7 osób co gwarantuje komfort pracy i czas dla wszystkich.
Przed zajęciami uczestnicy dostają materiały do pracy wstępnej.
Jedynie wpłata gwarantuje miejsce – przed wpłatą konieczne zgłoszenie mailem lub za pomocą formularza z krótkim opisem: wiek, co robię, dlaczego zgłaszam się na warsztaty. 
konto:
Eliza Kruszewska, multibank 51 1140 2017 0000 4302 0278 3389 
z dopiskiem warsztaty Second Life
 
Osoby zdecydowane na wprowadzenie zmian w życie, zapraszamy  również na sesje indywidualne.
Chcesz wiedzieć więcej o warsztatach lub sesjach indywidualnych, napisz 
Reklamy