Coaching świadomości finansowej

Pieniądze stają się czymś coraz bardziej wirtualnym, świat finansów jest osobnym wszechświatem rządzącym się swoimi własnymi prawami, ale mającym ogromny wpływ na gospodarki wszystkich krajów i istnienia ludzkie. Chociaż jest to „tylko” coś co zastąpiło używane kiedyś do wymiany dóbr muszle, bursztyny, monety, oznacza teraz o wiele więcej. Co oznacza dla Ciebie, jak wielką wagę przywiązujesz, bądź niechęć do nich żywisz? Jaki ma to wpływ na Twoje zachowanie, Twoje życie, zdrowie i spokój ducha?
 

Nasze podejście do pieniędzy również jest relatywne – tak jak ich istnienie. Jeżeli chcesz ze spokojem patrzeć na swoją finansową przyszłość dzięki zwiększeniu swojej świadomości finansowej, zapraszam.

W trakcie sesji:

  • odkryjesz przekonania dotyczące pieniędzy, czyli dowiesz się w co wierzysz, jak myślisz o pieniądzach, co o nich mówisz i w jaki sposób wpływa to na Twoje życie…
  • zrozumiesz jak „zatrudniasz” swoje pieniądze, czyli co z pieniędzmi robisz, jak je wydajesz, co kupujesz tak NAPRAWDĘ jak kupujesz Rzeczy..
  • oraz poznasz sposoby, co zrobić by mieć ich “wystarczająco”..
  • dowiesz się jak się zabezpieczasz i przed czym..
  • sporządzisz swój własny plan finansowy….a ponieważ czas to pieniądz, przyjrzymy się również temu jak inwestujesz swój czas i co możesz zmienić, aby czas nie zmieniał się wciąż w „niedoczas”.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach współpracy i zastosowaniu coachingu, napisz 

Reklamy