Coaching kariery

Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości osiemdziesięciu sześciu tysięcy czterystu sekund życia na dany dzień.
Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień.
To, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj.
Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę.
Bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia…
                                                                                                                                  Levy Marc

Sesje indywidualne w oparciu o program warsztatów Second Life stanowią pogłębienie, rozszerzenie, kontynuację dla tych, którzy uczestniczyli w warsztatach, niemniej uczestnictwo w warsztatach nie jest warunkiem uczestnictwa w sesjach. W pracy indywidualnej można  dokładniej i bardziej efektywnie przyjrzeć się wszystkim tematom i opracować plan działania, wzmocnić motywację dzięki profesjonalnemu wsparciu.

Jeśli często zastanawiasz się nad tym, o co Ci tak naprawdę w życiu chodzi…  Ciągle chcesz coś zmieniać, poszukujesz nowych wyzwań i wrażeń, chcesz więcej… Masz poczucie, że coś jest nie tak jak trzeba… próbujesz się zmieniać.. rozwijać…  Wiesz, że możesz dać z siebie naprawdę dużo, tylko nie wiesz co… Nie jesteś szczęśliwy, ale nie masz pojęcia czego tak naprawdę chcesz…  Na indywidualnej sesji sprawdzisz, czy Twoje dążenia i oczekiwania są Twoimi prawdziwymi dążeniami – czy też ktoś może Ci je „sprzedał”… Zweryfikujesz swoje pasje i marzenia, przekonania związane z pracą, wyobrażenia pracy idealnej. Odkryjesz swoje preferencje oraz dowiesz się co zrobić, żeby zmienić to, co chcesz zmienić.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach współpracy i zastosowaniu coachingu, napisz

Reklamy